MŠMT – Dotace pro ZŠ a MŠ

MŠMT – Dotace pro ZŠ a MŠ

DOTACE PRO ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY

Žádejte o dotace MŠMT z Fondu rozvoje výukových kapacit mateřských a základních škol.

Na základě žádosti ministra financí ze dne 16. 6. 2014 o zřízení zvláštního fondu pro navýšení kapacit v základních a mateřských školách, je od 1. 7. 2014 vyhlášena výzva k předložení základních údajů o připravovaných projektových záměrech rozvoje výukových kapacit základních a mateřských škol.

Na základě vyhodnocení potřebnosti navýšení kapacity v obci, bude rozhodnuto o přidělení dotace v max. výši 15 mil. Kč. Veškeré projekty a další dokumentace, budou dokládány až na základě rozhodnutí o přidělení dotace. Dle tiskové zprávy Ministerstva školství bude v národním fondu k dispozici 1,5 mld. Kč, v evropském fondu pak 12 mld. korun.

V případě zájmu o zpracování vašich základních údajů k připravovanému projektovému záměru rozvoje výukových kapacit základních a mateřských škol, nás neváhejte kontaktovat.

Komentáře (2)
Odpovědět

Dobrý den,

prosím o bližší informace k projektovému záměru rozvoje výukových kapacit ZŠ a MŠ. Vztahuje se i na Prahu? Jaká je výše dotace?

Děkuji

Ing. Antonín Volný

    Dobrý den,
    ano – dotace se vztahuje i na Prahu, podmínkou je však odůvodnění potřebnosti v místě. Minimální výše celkových nákladů jsou 2 mil. Kč, maximální výše je 30 mil. Kč.

    V případě zájmu se můžete obrátit na naši informační linku +420 284 007 815.

Komentovat

Komentář (Povinné)

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jméno (Povinné)
Email (Povinné)