Dotace pro obce, města a kraje

Dotace pro obce, města a kraje

Dotační období 2014-2020

V dotačním období 2014-2020 mohou dotaci získat obce, města i kraje a jejich organizační složky. Veřejná správa a samospráva budou moci čerpat dotace jak z národních zdrojů, tak ze strukturálních fondů EU.

Strukturální fondy posouvají vyhlášení výzev až na polovinu roku 2015. Nejen z tohoto důvodu jsou vyhlašovány aktuální výzvy pro obce, města či kraje z národních zdrojů různými ministerstvy.

V tuto chvíli je aktuálně vyhlášena Výzva Ministerstva zemědělství k podávání žádostí o poskytnutí podpory v rámci programu 129 250 „Výstavba a technické zhodnocení infrastruktury vodovodů a kanalizací“.

Komentáře (2)

Dobrý den,
jsem nově ve funkci starosty menší obce a měl bych zájem o pravidelné zasílání aktuálních výzev vhodných právě pro naší obec.
Je možné se například obrátit se zasíláním informací na vás, nebo se s vámi ohledně dotací přímo poradit?
Děkuji K.S.

    Ano, jistě…
    Společnost Direkta Group s.r.o. nabízí poradenskou pomoc při řešení problémů s dotacemi a jejich čerpáním. Rádi s Vámi prohovoříme možnosti získání konkrétních dotací pro obce a města, ať již telefonicky na naší infolince: +420 284 007 815, příp. při osobním jednání. Rovněž je možné psát na e-mail: info@direkta.cz

    Bližší informace Vám rádi sdělíme.

Komentovat

Komentář (Povinné)

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jméno (Povinné)
Email (Povinné)