KATALOG DODAVATELŮ PRO ENERGETIKU ČESKÉ REPUBLIKY

16. vydání

Novinkou pro ten to rok je elektronická verze katalogu. Kromě standardní tištěné verze katalogu a ve formátu PDF chystáme pro naše čtenáře novinku – ELEKTRONICKOU VERZI KATALOGU V PODOBĚ APLIKACE PRO „SMARTPHONY A TABLETY“. Uživatelé tak budou mít kompletní seznam firem vždy u sebe i offline. Prostřednictvím naší aplikace přinášíme odběratelům katalogu další přidanou hodnotu v podobě seznamu firem s možností vyhledávání dle jejich služeb a dalších užitečných funkcí.

SOUTĚŽ

! 10 dubna začíná soutěž o iPad. Stahujte zdarma katalog v elektronické podobě v aplikaci pro mobilní zařízení a vyhrajte nový tablet.

Stačí tři kroky abyste mohli vyhrát iPad.

– stáhnout aplikaci
– seznámit se s obsahem aplikace

– přejít v aplikaci na SOUTĚŽ¨
– odpovědět na otázky

Odpovědi naleznete v elektronické podobě katalogu.

– odeslat odpovědi

Pravidla Soutěže

Pravidla a podmínky soutěže o iPad.

Podmínky soutěže

 

O redakci KATALOGŮ

Český svaz zaměstnavatelů v energetice se společností DIREKTA GROUP s.r.o. pokračovat i v letošním roce ve vydávání „Katalogu dodavatelů pro energetiku“, který již více než šestnáct let plní v energetice významnou informační funkci.

Z ohlasů vyplývá, že katalog zvyšuje informovanost o firmách dodávajících do odvětví energetiky.

Spokojenost je prezentována, jak ze strany jednotlivých útvarů energetických společností, které katalogy obdrží vždy zdarma, tak i ze strany inzerujících firem.

Katalog patří ke zdrojům informací, které proti jiným způsobům prezentace mají výhodu dlouhodobého působení prakticky po celé roční období.

Předností katalogu je kromě jiného i distribuce. Stejně jako v minulém roce bude bezplatně rozeslán všem subjektům podnikajícím v energetice, včetně jejich organizačních jednotek. Tento způsob distribuce činí z katalogu jedno z nejvýznamnějších médií, které umožňují bezprostředně oslovit celou energetickou veřejnost.